Leiate kõike alates proteiinist pakitud küpsetamata pruunidest kuni lilla kartulimunasalatini.

  • Post author:
  • Post category:Blog

Leiate kõike alates proteiinist pakitud küpsetamata pruunidest kuni lilla kartulimunasalatini.

Kordusjuhtimine aitab teil teha arukaid valikuid. Otsustage varakult, kui palju igast harjutusest teete. Võite kasutada aega või lugeda kordusi, kuid keharaskusega treeningu puhul peab iga kordus arvestama. Seetõttu on veelgi olulisem, et teil oleks selge pilt sellest, kui palju te teete. Määrake oma eesmärgi number (või aeg) ja seejärel koostage plaan sooritada harjutust oma võimete piires võimalikult suure intensiivsusega, et väsitada oma lihaseid ettenähtud aja jooksul.

Niisiis, siin me läheme. Siin on mõned soovitatud harjutused, mida saate sooritada igal pool ja millal soovite, et saada kiire kogu keha löök, mis paneb südame tööle ja lihased rääkima:

Ujuv väljalangemine (paremal) Astuge parema jalaga ettehüppesse, seejärel minge peatumata tagasilöögile. Võite kahe väljahüppe vahel koputada varbaga vastu põrandat või proovida tasakaalu väljakutset, tõstes läbimise ajal põlve. Tehke 10 kordust ja korduste lõpus hoidke tagasilööki ja lugege 10-ni. Võite isegi proovida silmad sulgeda ja viimase tõuke jaoks veidi madalamale vajuda.
Liikuvad push-ups Liikuge tagurpidi väljalangemise asendist otse ülestõukeasendisse, käed laiad. Tehke 1 surumine, seejärel liigutage käsi sisse ja välja (ükshaaval – sisse, sisse, välja, välja). Korrake 10 korda aeglaselt ja kontrollitult surudes ning kiirete kätega sisse- ja väljatõmbamisel.
Küünarvarre plank Tulge alla küünarvartele ja hoidke küünarvarre planku 30 sekundit.
Mägironijad Liikuge tagasi kitsasse ülestõusmisasendisse ja sooritage mägironimist 30 sekundi jooksul (vahelduvad põlved liiguvad rinnale). Hoidke paremat jalga lõpus ettepoole ja tõuske väljaasendis püsti. Tagastage jalad koos.
**Korrake 4 harjutust uuesti, alustades vasakust jalast väljaastumisteks.
Kükita Heel Lift abil Kui jalad on puusade kaugusel, vajuge tagasi kükisse nii, et käed on rinna kõrgusel. Hoidke küki alumist asendit ja tõuske oma varvastele, kui sõudate käsi tagasi (pigistage küünarnukid kokku ja selja taha). Seejärel sirutage käed rinna kõrgusel tagasi välja, kui langetate kontsad alla ja tõusete püsti. Korrake 10 korda ja keskenduge küki liikumise ulatusele ja rea ​​intensiivsusele.
Triitseps Dip Puusatõste Proovige viimast kükki hoida ja laskuda kuni põrandani, et seada triitsepsi hüppamine. Kui teie põlved seda ei võimalda, leidke oma tee põrandale nii, nagu soovite. Seadke käed õlgade kaugusel ja selja taga, sõrmeotsad keha poole, põlved kõverdatud, jalad põrandal umbes puusade kaugusel. Triitsepsi langetamiseks painutage küünarnukid, et langetada selg põrandale lähemale, seejärel lükake keha tagasi üles ja tõstke puusad põrandast üles. Korda 10 korda.
Jalgrattad Tehke 30 sekundit rattatõuget. Alustage selili, mõlemad põlved rinna poole ja käed pea taga. Sirutage üks jalg välja, hoidke vastaspõlv rinnus ja pöörake painutatud jala poole. Seejärel vahetage. Lõpeta, tõmmates mõlemad põlved rindkeresse ning kiigutades ja veeretades nagu pall, et vabastada selg ja masseerida alaselga. Võite püsti tõusta nii, nagu soovite, või proovida püsti kiikumist, jalad keha ees ristatamist, käed säärte ette asetamist ja planku tagasi astumist (või hüppamist). Seejärel kõndige jalad ette, et need oma kätega kokku puutuksid, kerige end püsti.
**Korrake kükkidest. Seejärel lõpetage oma viimase treeningu jaoks pärast jalgrataste sõitmist põrandal.
Seljapikendus+ Lamage kõhul, jalad pikalt selja taga, puusade kaugusel ja käed teie ees. Tõstke parem käsi üles ja langetage. Siis vasak jalg, järgneb vasak käsi ja lõpuks parem jalg. Kui kõik jäsemed on tõstetud ja langetatud, tehke selja pikendamine, hoides jalad põrandal, käed pea taga. Hoidke seljapikendust ülemisest asendist (rindkere tõstmine põrandast eemale) ja proovige sirutada käed küljele, tagasi pea taha ja alla. Korda 10 korda.

Katsetage julgelt korduste, kiiruse ja liigutuste ulatusega, samuti tehke harjutuste vahel https://wwwtooteulevaade.top/ pause, et hoida treening värskena iga kord, kui soovite ilma varustuseta plahvatust!

E-post on universaalne suhtlusvahend igat tüüpi äritegevuse jaoks, kaasa arvatud fitness. Mulje, mis teile elektroonilisest suhtlusest jääb, on sama oluline kui sõnad, mida te isiklikult räägite. Kuna elektrooniline suhtlus ja ühendus on muutunud 24/7, on postkastid muutunud segamini. Keskmine inimene saadab või võtab vastu umbes 120 sõnumit päevas. Sellise mahu puhul on oluline, et teie sõnumeid oleks lihtne lugeda ja neile vastata. Tervise- ja treeningprofessionaalina olete sageli liikvel ning täis postkasti muudab ahvatlevaks suhelda kiirkirjas või tekstitaoliselt. Kahjuks võib seda otseteed sageli valesti tõlgendada kui hoolimatut, ebaprofessionaalset või isegi ebaviisakat. Veenduge, et teie e-posti mäng oleks õige, kasutades neid kuut näpunäidet parema e-posti etiketi jaoks fitnessitööstuses.

Teemarea lihtsus

Inimesed otsustavad sageli teemarea põhjal, kas nad avavad või mitte. Hoidke see lihtne ja asjakohane. Teema spetsiifilisus muudab sõnumi otsitavaks kogu postkastist. Teemaridadeta sõnumid viitavad tähelepanu puudumisele detailidele või hoolimatusele. Lõpuks diskrediteerivad naljakad või kohmakad teemaread sõnumit ja raskendavad ka tähtsuse järjekorda seadmist või tulevase viite otsimist.

Sensatsioonilised tervitused

 Kirjutage kindlasti põhiline tervitus, näiteks “Tere, Jane” või “Tere hommikust, Joe”. See võib tunduda ebavajaliku sammuna teie sõnumi koostamisel, kuid see loob austuse ja professionaalsuse tooni. Ilma tervituseta tundub e-kiri, nagu oleks keegi sisse tunginud ja just rääkima hakanud. Kui saadate kellelegi esimest korda meili, leidke aega enda tutvustamiseks. See on ka hea aeg suhte loomiseks viisaka avaldusega, näiteks: “Mul on hea meel, et saan teiega teie treeninguteel koostööd teha.” Meili tervitus on elektrooniline käepigistus, mille teete, kui kedagi isiklikult tervitate. Pidage kinni professionaalsetest tervitustest ja vältige töökohal selliseid asju nagu “Yo” või “Hei”. Samuti võib olla hea mõte tänada adressaati oma sõnumi alguses teabe andmise või päringu esitamise eest. “Tänan, et minuga ühendust võtsite” rahustab lugejat ja soodustab positiivset töösuhet.

Imeline sõnum

Kuna elektrooniline suhtlus muutub üha levinumaks, pole üllatav, et sõnumid unustatakse mõnikord või lükatakse homsesse. Kiire vastuse saamise tõenäosuse suurendamiseks minge kirja algusesse. Inimesed tahavad sõnumeid kiiresti lugeda ja neile vastata. Püüdke selguse ja lühiduse poole, kasutades lühikesi konkreetseid lauseid. Nummerdatud või täppidega tähistatud punktid aitavad korraldada rohkem teksti vajavaid e-kirju. Sageli on meilid vajalikud dokumentatsioonina, seega olge kuupäevade, kellaaegade, asukohtade ja faktide esitamisel täpne. Isikliku teabe (nt kliendikirjed) e-kirjade saatmisel olge siiski ettevaatlik, kuna see võib rikkuda HIPAA-d (ravikindlustuse kaasaskantavuse ja vastutuse seadus) ja tekitada muret konfidentsiaalsuse pärast.

Targad märgid maha

Viimane samm fantastilise meili loomisel on lisada oma allkirjale sobiv lõpuavaldus. Sõnumi lõppu on tore lisada viisakas märkus, näiteks “Kui teil on küsimusi, andke mulle teada” või “Ootan teie vastust.” Pärast viisakat märkust kasutage lõpulauset, näiteks “aitäh” või midagi, mis võimaldab teil avaldada vastuvõtjale tänu või head soovid. Populaarsete tunnete hulka kuuluvad “Lugupidamisega” või “Lugupidamisega” või tööstusharu spetsiifilisemad lemmikud, nagu “Tervises” või “Namaste”. Vältige juhuslikke tundeid, nagu “Tervist”, “Rahu” või “Ciao”, välja arvatud juhul, kui olete vastuvõtjaga head sõbrad. Sõnumi lõpus looge lihtne allkiri, mis sisaldab teie nime, ettevõtet ja põhikontaktteavet. Vältige pikki automaatseid allkirju või suuri logosid, kuna need võivad sõnumilt tähelepanu kõrvale juhtida.

Täiuslik kirjavahemärk

Õige grammatika ja kirjavahemärkide kasutamiseks ei pea teil olema inglise keele kraadi. Lohakad meilid on ebaprofessionaalsed ja võivad viidata pingutuste puudumisele. Võtke aega lausete suurtähtede kirjutamiseks, kontrollige õigekirja ja kasutage kirjavahemärke. Ja kindlasti kasutage hüüumärke säästlikult. Fitnessispetsialistid on sageli väga kirglikud teiste abistamise vastu ja soovivad seda põnevust kirjalikes sõnumites edasi anda. Üks või kaks hästi paigutatud hüüumärki võivad anda kena avalduse. Veelgi enam, see võib tunduda ebaprofessionaalsena või vähendada saatja usaldusväärsust. Samuti on emotikonid lõbusad, kuid neil pole kohta enamikus professionaalses suhtluses. Enne pilgutava näo lisamist veenduge, et need vastavad sõnumi olemusele ja adressaadile. Lõpuks ärge unustage korrektuuri olulisust, leidke mõni hetk enne saatmisnupu vajutamist, et vältida vigu isegi telefonist.

Pöörake tähelepanu

Kui töötate ettevõttes, kasutage ettevõtte antud e-posti aadressi. Kui töötate enda heaks, looge e-kiri, mis näitab selgelt, kes te olete ja teie roll. Vältige hüüdnimede või isiklike huvide kasutamist aadressina. Lunges4lyfe või loverofdogs99 ei sobi professionaalseks suhtlemiseks, hoolimata sellest, kui väga sa armastad jalaharjutusi või poegi.

Praegu suhtlevad peaaegu kõik tööstused elektrooniliste sõnumite kaudu. Eristage end sõnumite meres, võttes veidi lisaaega professionaalsete päringute ja vastuste koostamiseks. Etiketi järgimine võimaldab teistel näha teid tõelise professionaalina, mis loob usaldust, suhtlust ja usaldusväärsust.

Tervise- ja spordiprofessionaalidena on meie ülesandeks aidata mitmekesisel elanikkonnal säilitada tervislikud eluviisid. Inimesed tulevad meie juurde nõu saamiseks väga erinevate vajaduste ja eelistustega. Pole kahte ühesugust klienti. Sel põhjusel peavad tervise- ja spordispetsialistid olema varustatud mitmesuguste tööriistadega. Mida rohkem tööriistu teie tööriistakastis on; seda mitmekülgsem on teil aidata klientidel edu saavutada. Mida mitmekülgsem olete, seda rohkem inimesi saate teenindada. Mida rohkem inimesi saate teenindada, seda väärtuslikum olete juhtidele ja organisatsioonidele.

Kui olete fitnessitööstuses uustulnuk, võib kergesti tekkida tunne, et soovite spetsialiseeruda ühte tüüpi treeningutele, kliendile või klassile. Kuigi see on suurepärane viis alustamiseks, hoidke avatud meelt ja uurige haridus- ja kutsealaseid võimalusi, mis aitavad teil oma teadmisi mitmekesistada. Sarnaselt garaaži jaoks tööriistakollektsiooni koostamisega, et lahendada mitmesuguseid töid, võib iga kursust, töötuba või töökogemust vaadelda kui tööriista teie tööriistakastis. Oma oskuste laiendamine võimaldab teil pakkuda kliendikeskset lähenemist klientidega kohtumiseks seal, kus nad on füüsiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt.

Fitnesssertifikaadi teenimine on tegelikult alles esimene samm professionaaliks saamisel. Pärast tunnistuse saamist omandatud haridus on tõenäoline, et hakkate mõistma nende oskuste rakendamist, mida teid testiti. Uue professionaalina otsige laiaulatuslikke hariduskogemusi, näiteks konverentse, mis võimaldavad teil nautida seansside, tehnikate ja esinejate hõngu. See võib olla ka suurepärane viis mõttekaaslastega suhtlemiseks. Olge vabatahtlik, et aidata oma asutuses toimuvatel eriüritustel või programmidel kogemusi omandada. Sageli saadab ainuüksi selle välja ütlemine, et olete huvitatud millegi uue kohta õppimisest, teie juhtidele signaali, et soovite õppida.

Kui saate rohkem teada fitnessväljaku tohutu mitmekesisuse kohta, proovige proovida erinevaid tehnikaid ja meetodeid, kui mitte muul põhjusel kui selleks, et mõista asju, mille kohta kliendid teilt küsida võivad. Mida rohkem teate, seda paremini saate nende küsimustega suhelda, anda õiget teavet ja vajadusel pöörduda teiste spordi- või tervishoiutöötajate poole. Praktiliste kogemuste omandamisel hakkate leidma oma loomulikku niši. Sealt saate hakata keskenduma oma täiendõppega seotud jõupingutustele sellele valdkonnale ja keskenduma veidi rohkem erialale või eelistatud kliendibaasile. 

Mitmekülgsemaks muutumine võib tähendada ka vajadusi. See võib tähendada õppimist, kuidas oma asutuses või organisatsioonis rohkem kui ühte ametikohta täita. Treener, kes saab õpetada ka rühmatreeningu tunde, või juhendaja, kes on valmis õppima mõnda teist meetodit, pakub põhjalikumat pingit, mis võib aidata haiguse või viimase hetke hädaolukorras. Muul ajal tuleneb mitmekülgsus ebamugavuse omaksvõtmisest. See tähendab uue klassi õpetamist või basseinis klientidega töötamise õppimist. See ei pruugi olla see, mida olete ette kujutanud, kuid see kogemus on väärtuslik. Teadmiste sügavus pärineb sellest, kui õpite asju, mida te ei pruugi oma isiklikes treeningutes omaks võtta, kuid mida saate teada või mida kasutate kliendi või organisatsiooni kasuks.

Kogemused, mida te oma elukutse käigus omandate, kujundavad ühiselt teie isikliku filosoofia ja oskuste komplekti. Mida mitmekülgsemaks muutute, seda rohkem võimalusi avaneb teie teele.

Otsin pidevalt uusi kontosid, et täita oma Instagrami voogu, kuid olen väsinud kõigist ajakirjades ja veebis leiduvatest loenditest, mida tuleb järgida. Igal minu ja teie aega väärt Insta-kontol peaksid olema paremad järgimiskriteeriumid kui lihtsalt tohutu publik, kuulsuste treenerite hooplemine ja/või sama poosiga tehtud poolalasti selfide ruudustik. (Palun lõpetage! Palun. See on igav.)

Paljud meist jälgiksid pigem sotsiaaltreeningu professionaale ja kaubamärke, mis võivad meid lihtsalt jälgida ja võib-olla isegi suhelda ehtsa kommentaari või emotikonidega – rõõmus nägu, tugev käsi, #GreatToMeetYou! (BTW, ma olen @amandavogelfitnessis.)

Siin on nimekiri inimestest, keda tasub jälgida ja miks. Tervise nimel pole tobedaid tagumikukeskseid selfisid ega otsustavaid meeme. Selle asemel leiate pilkupüüdvaid Insta-pilte, motiveerivaid sõnumeid ja inspireerivaid harjutusi ACE sertifitseeritud personaaltreeneritelt ja rühmatreeningu juhendajatelt, fitnessi mõjutajatelt, kellel on midagi tarka öelda, ja ettevõtetelt, kes teevad selles valdkonnas positiivseid tulemusi. Topeltpuudutagem seda.

@afitness

ACE konto täidab oma missiooni inimesi liikuma panna: seal on palju tegevuspõhist silmailu fotograafiat, eriti maalilisi välivõtteid koos ärkamis-ja-mineku sõnumitega. Samuti leiate hästi koostatud motiveerivaid meeme, mis inspireerivad nii teid kui ka teie kliente. Postitage julgelt uuesti!

@samiskow

ACE tervisetreeneri ja fitness-instruktorina näib Sami Skow ligipääsetav ja naeratav, kui ta dokumenteerib oma 170-naelist kaalukaotust ja realistlikku kujutlust vormis ja tervislikust eluviisist. Tema konto on loodud selleks, et motiveerida teisi, tuues esile positiivsed küljed ning käsitledes kaalu langetamise ja vormis hoidmise probleeme.

@u_rock_girl

Kaks registreeritud toitumisnõustajat, kes avaldavad armsaid meeme, et teid naerma ajada ja tervislikku #foodinspo, et teid näljaseks ajada! Leiate kõike alates proteiinist pakitud küpsetamata pruunidest kuni lilla kartulimunasalatini.